В Николаевской области ревизии и штрафы помогают пополнять бюджет

Миколаївські аудитори за шість місяців 2019 року забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму понад 36 млн₴
За січень-червень 2019 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужи в Миколаївській області провели 16 ревізій та 4 державних фінансових аудити.
Проведеними ревізіями виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 33,2 млн грн, з урахуванням минулих періодів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 36,5 млн гривень.
Під час державних фінансових аудитів установлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 93,6 млн гривень. Отримано додатковий економічний ефект від прийнятих об’єктами контролю рекомендацій аудиторів на суму майже 15 млн₴
Управлінням забезпечено додаткові находження до державного та місцевих бюджетів за закріпленими за Держаудитслужбою платежами на суму 1,7 млн гривень.
За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 43 посадових осіб, накладено штрафів на суму 102,4 тис. гривень. Об этом сообщает puls-mista.in.ua со ссылкой на СМИ.


Джерело статті: “http://izvestia.nikolaev.ua/news/в-николаевской-области-ревизии-и-штра/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя