"Закарпатгаз" відповів ужгородській владі, що аварійної ситуації не було, а в майбутніх аваріях буде винувата вона сама

Закарпатгаз відповів ужгородській владі, що аварійної ситуації не було, а в майбутніх аваріях буде винувата вона сама

23 січня ВАТ “Закарпатгаз” на місці врізки газопроповоду середнього тиску до Ужгородського професійного ліцею по вул. Артилерійській, було виявлено витік газу. З метою припинення витоку газу та недопущення аварійної ситуації на газопроводі по вул. Артилерійській було прийнято рішення про пониження тиску в газопроводі до 1 кгс/см2. Відповідно тиск в газопроводах та будинках після ГРП становив 80 мм. вод. ст., що допускається “Правилами безпеки систем газопостачання України”. Ситуація, яка склалась в будинках по вул. Лавріщева, не могла призвести до аварійної ситуації, як про це було повідомлено у одній з газет нашого міста.

Після ліквідації витоку газу на місці врізки було проведено підняття тиску до нормативного. Крім того, бригадами ВАТ “Закарпатгаз” було повідомлено мешканців багатоповерхівок і приватного сектору про підняття тиску до нормативного.

Щодо підвідного газопроводу до обласного центру.

Даний газопровід, що розташований на вул. Тельмана, побудований в кінці 60-х років і знаходиться під постійною увагою ВАТ “Закарпатгаз” - на ньому проводяться додаткові заходи по його експлуатації з метою безаварійного забезпечення газом мешканців Ужгорода. Щорічно проводиться його комплексне приладне обстеження. З початком 1999 року проводиться його часткова заміна, де замовником і інвестором виступає міськвиконком. Протягом останніх чотирьох років роботи призупинені через відсутність коштів з боку того ж замовника (міськвиконкому).

Наприкінці кінці 2007 року було приєднано газопровід Паладь-Комарівці – Ужгород як друге джерело газопостачання обласного центру. З цього газопроводу газ подається в мікрорайон Новий (“Новий район”) м. Ужгорода.

Згідно з замовленням міськвиконкому, ВАТ “Закарпатгаз” в 2007 році запроектував газопровід Сторожниця – Боздоський міст – Єньківська, який необхідний для покращення газопостачання мешканців районів аеропорту та Червениці і до вул. Митної. Замовником по будівництву газопроводу знову ж таки є відділ капітального будівництва при міськвиконкомі, але поки що ці кошти не виділені.

Тому дані звинувачення щодо Товариства є безпідставними, оскільки питання не вирішене на рівні міськради щодо виділення коштів на будівництво газопроводу.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/18055-Zakarpathaz-vidpoviv-uzhhorodskii-vladi-shcho-avariinoi-sytuatsii-ne-bulo-a-v-maibutnikh-avariiakh-bude-vynuvata-vona-sama”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя