Ігор Мосійчук припускає, що політичні опнетнти здійснили замах на “Титанового Джексона”


Нещасний випадок на дорозі, який спіткав Євгена Терехова, міг бути попередньо запланованим його політичними опонентами.

Про це пише видання ІНФОРМАТОР з посиланням на публікацію прес-служби народного депутата на його сторінці у Facebook.

“Я не виключаю, що аварія, в яку потрапив кандидат на посаду міського голови Павлограду Евгений Терехов, влаштована зумисно, з метою усунути з виборчих перегонів незручного для “кремлівсько-опозиційного блоку” і режиму цинічних бариг. Тримайся, Джексон! Брате, ти ж Титановий! Одужуй, друже!”, – йдеться у публікації прес-служби Ігоря Мосійчука.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Євген Тєрєхов потрапив у ДТП на трасі Павлоград-Дніпропетровськ.

Про це повідомила керівник прес-служби «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Євгенія Кравчук.
«Він (Тєрєхов. – Ред.) наполягає, що на місці ДТП співробітники правоохоронних органів не пропонували йому пройти експрес-тест на визначення стану сп’яніння, всі необхідні аналізи він здав у лікарні. Також Тєрєхов повідомив, що причиною ДТП стало порушення правил дорожнього руху з боку водія вантажівки мережі супермаркетів «Брусничка» (входить до бізнес-структур Р. Ахметова), який підрізав його автомобіль. Через це машина Тєрєхова зіткнулась з іншою вантажівкою», – написала Є. Кравчук.
«Тєрєхов сподівається, що зв’язку між ДТП і приналежністю вантажівки головному спонсору «Опоблоку» немає і це просто прикрий збіг обставин», – зазначила вона.
Кравчук також повідомила, що Тєрєхов за кермом не засинав.
Пізніше Тєрєхов у коментарі журналістам сказав: «Я їхав приблизно 120-130 км/год по трасі. Йшов по прямій на обгін по лівій стороні, а по правій стороні їхала вантажівка АТБ, а за нею – вантажівка «Бруснички». Коли я почала рухатися на обгін, «Брусничка» різко пішла вліво на мою машину, я загальмував. І мене «вивело» рівно під колеса вантажівки «АТБ». Те, що випадково машини «АТБ» і «Бруснички» разом опинилися – не думаю. Припущення різні можуть бути».


Источник: “http://www.informator.news/ihor-mosijchuk-prypuskaje-scho-avariya-z-tytanovym-dzheksonom-bula-zamahom/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя